Drukarnia

Drukarnia TM Druk może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, firma działa z sukcesami na rynku poligraficznym od 2002 roku. Gwarantujemy najwyższą jakość druku przy zachowaniu szybkich terminów realizacji i niskich cen.


Poprzez proces ciągłego rozwoju, zarówno personalnego, jak i technicznego naszego parku maszynowego jesteśmy w stanie konkurować cenami i terminami z najlepszymi w branży. Nasza szeroka oferta obejmuje pełen zakres prac drukarskich począwszy od pre-pressu po przez produkcję, na pracach introligatorskich skończywszy. 


W wachlarzu naszych usług znajdują się zarówno proste druki, jednobarwne oraz skomplikowane introligatorsko druki wielokolorowe - o wysokim stopniu trudności wykonawczych. Jesteśmy przygotowani do wykonania każdego zlecenia poligraficznego, a nasza oferta skierowana jest zarówno do Klienta końcowego jak i współpracujących firm pośredniczących. 


Naszym Klientom w szczególności proponujemy produkcję: ulotek, teczek ofertowych, plakatów, katalogów, folderów i broszur, wizytówek , zaproszeń, papierów firmowych, planerów, kopert, gazetek reklamowych, bloczków, notesów, opakowań, segregatorów, książek i innych materiałów niestandardowych.